Loading...

Zlínská konference Svět patří smělým

aneb příběhy osobností, které se nebojí měnit svět

14|15 BAŤŮV INSTITUT

21.5.2016 - 16:00 - 21:00

O konferenci

Správné nastavení mysli, výdrž, schopnost nacházet a využívat nové příležitosti - to vše jsou faktory, které ovlivňují náš úspěch. Smyslem konference je dozvědět se víc o myšlení osobností, které se díky svému přístupu nebojí měnit svět. Na konferenci se dozvíte jak získat odvahu, zlepšit koncentraci, udržet si balanc, vést hodnotový podnik a mnoho dalšího.

den

hodin

řečníků

účastníků

Mnoho konferencí a kulturních akcí se odehrává v Praze či v Brně. Lidé ve svých regionech pak příliš snadno zapomínají, jak skvělé osobnosti pocházejí z jejich sousedství. Smyslem konference je inspirovat se příběhy regionálních osobností, které se díky svému myšlení a přístupu nebály dobýt svět.

 

"Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k Vašim dveřím."

-- Tomáš Baťa

 

Právě pro vás připravujeme další ročník, který se bude konat 16.5.2017: http://www.svetpatrismelym.cz/

speakeři

Stanislav Martinec

Stanislav Martinec

Stanislav Martinec

Majitel společnosti Koma Modular. Ze závodu, který vyráběl maringotky, vybudoval společnost, která učí Českou republiku, co jsou modulární stavby. Firma se zaměřuje i na humanitární akce. Jejím posláním je pomáhat lidem a OBOHATIT SVĚT.
Klára Křížová

Klára Křížová

Klára Křížová

Česká reprezentantka v alpském lyžování. Letos 3x bodovala ve Světovém poháru a 2x se umístila na stupních vítězů v Evropském poháru. 2x se účastnila OH - v Sochi 2014 a ve Vancouveru 2010.
Martin Pospíšil

Martin Pospíšil

Martin Pospíšil

Martin Pospíšil, původem z Brna, vystudoval design na zlínské FMK UTB. Po úspěšném ukončení studia v roce 2009 se rozhodl ve Zlíně zůstat a spolu s dalšími absolventy UTB založil digitální agenturu Madeo.
Martina Dlabajová

Martina Dlabajová

Martina Dlabajová

Poslankyně Evropského parlamentu za ANO/ALDE od roku 2014. Zajímá se zejména o zaměstnanost mladých lidí a podporu podnikatelů. Druhým rokem plní profesní sny českým studentům ve vlastním projektu PročByNe?
Miroslava Škubalová

Miroslava Škubalová

Miroslava Škubalová

Právnička, mediátorka a konzultantka. Působí v GrowJOB Institute jako general manager pro východní Evropu. Kde se zasloužila o vydání ruského překladu bestselleru Konec prokrastinace.
Tomáš Poznar

Tomáš Poznar

Tomáš Poznar

Kapitán fotbalového týmu FC Fastav Zlín. V podzimní části nejvyšší fotbalové ligy obsadil nováček FC FASTAV Zlín šesté místo. V novodobé historii českého fotbalu se jedná o nejlepší vstup do nejvyšší ligy.
Gabriela Končitíková

Gabriela Končitíková

Gabriela Končitíková

Působí na Fakultě managementu a ekonomiky na Univerzitě Tomáše Bati a v Nadaci Tomáše Bati. Dříve působila v obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek, podílela se na vzniku Baťa Campu či v rámci Dne kraje Baťovy kavárny.
Pavel Stodůlka

Pavel Stodůlka

Pavel Stodůlka

Český lékař specializující se na oftalmologii. Ve Zlíně založil oční kliniku Gemini. Několik očních operací provedl jako první oční chirurg na světě a řadu očních operací zavedl jako první v ČR. Je považován za mezinárodně známého inovátora oční chirurgie.

Program

Partneři

Pořadatel konference

Hlavní partner

Partneři

Podporovatelé

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Kontakt

Místo konání
14|15 BAŤŮV INSTITUT
7040 Vavrečkova
Zlín


Organizátoři

Miroslava Škubalová
+420 777 949 032
miroslava.skubalova@growjob.com

Věra Kapsová
+420 728 534 874
vera.kapsova@growjob.com

Barbora Pečeňová
+420 775 021 789
barbora.pecenova@growjob.com


GrowJOB s.r.o.  

IČ: 28310888, DIČ: CZ28310888